головна
фото
ціни
лікування
зробити
замовлення
статті
посилання
Сакское лечебное озеро
Лечение грязями
Грязелечебница
Сакськие грязі і лікування грязями.

Лікувальна грязь - грязелікування - пелотерапия(у перекладі з грецької мови pelos - глина, бруд, а therapeia - лікування). Мулові відкладення накопичуються в сильно мінералізованих водоймах. Бруд розрізняється умовами освіти, початковим матеріалом і хімічним складом. Звичайно, про це не знали Гален і Птоломей і навіть Геродот, але це не заважало їм описувати цілющі властивості бруду ще тоді, а лікарі Стародавнього Єгипту щосили практикували, використовуючи лікувальні грязі Нілу, а метод грязелікування згодом був названий "єгипетським" і використовувався до початку 19 віків. Виглядало це приблизно так: хворому наносили лікувальні грязі і залишали на сонці певний час, після чого змивали бруд в найближчій водоймі.

Лікувальна грязь визначається високою колоїдальністю, гідрофільністю, теплоємністю і теплоудерживающей здатністю. Теплова дія бруду не єдина, виділяють ще хімічний вплив, в результаті якого посилюється кровопостачання, регенерація, секреція, обмін речовин і знеболювальна, розсмоктуюча і десенсибілізуюча дія. Незважаючи на історичну популярність, грязелікування до 19 століття було лише одним із способів самолікування.

Сакские грязі одні з найвідоміших і ефективніших у світі. Немає жодного методу лікування, які б давали схожі результати в одужанні. Ось чому говорять, що сакская бруд - це дар Матінки Природи.

Зупинимося детальніше на бруді сакского лікувального озера, вони дійсно унікальні. У перші грязелікування Сакского озера було описане в 5 столітті до н.е. Геродотом, він говорив про використання "єгипетського методу" в Тавриді на солоному озері. Його слова підтверджували знайдені пізніше культові місця, пов'язані з лікуванням на березі солоного озера. Лікувальні грязі Криму в цілому і сакские бруд зокрема, мають ефективні радіобіологічні властивості, що чудово позначається на імунній системі людини і робить найсильніше антисептичне і протизапальне дії.

Лучшие грязевые курорты.

Грязьові курорти г Саки і г Євпаторії багаті санаторіями зі світовими іменами і відомі по усій планеті, вони славляться не лише сакской брудом, але і ропою солоного озера. Останнім часом здравниці Євпаторії все більше використовують саме сакские бруд, який багатий літієм, фтором, фолікуліном, берилієм і пенициллиноподобными з'єднаннями. Методи лікування брудом доповнюються процедурами з ропою Сакского лікувального озера(сильносоленая, близько 200 гр/л). Багато санаторіїв в м. Саки використовують місцеву слаболужну, гидрокарбонатно-хлоридную мінеральну воду.

Грязьовий курорт отримав свою зоряну годину з початком вивчення методів грязелікування в 1820 році, коли Російська Імперія і її медики серйозно зацікавилися і почали добувати лікувальні грязі в Одесі, Тинках, а пізніше і на околиці Імперії в Саках. Грязьовий курорт в Саках були не останніми, пізніше відкрили джерела в Старій Русові, Кавминводах, Слов'янську і Липецьку. Відтоді медицина не знайшла кращого інструменту для лікування безлічі захворювань. Грязелікування і грязьові курорти залишаються безальтернативними інструментами в руках сучасної медицини. А грязелікування в санаторіях г.Саки постійно розвивається і удосконалюється, приходять нові методики і програми реабілітації.

Древні єгиптяни позаздрили б сучасним людям, адже зараз грязелікування не залежить від погоди, а методики постійно удосконалюються. Вітчизняна медицина родоначальник медальйонного і кримського методу, а так само використовує аплікаційний і тампонный спосіб лікування брудом. Аплікаційний метод має на увазі нанесення бруду на певну ділянку тіла, наприклад, кисті рук - "рукавички", нижню частину тіла - "брюки". Лікування тампонами застосовують в гінекологічній практиці, лікуванні деяких захворювань товстого кишечника і захворюванні статевих розладів. Грязьові процедури проводять, як правило, через день, використовують бруд з температурою 37-45°C, а тривалість 15-20 іноді 30 хвилин. Незважаючи на розвиток апаратної медицини, основними по колишньому залишаються: сакская бруд, ропа, мінеральна вода і кліматотерапія, завдяки тому що грязьові курорти Криму розташовуються на березі Чорного моря. Лікувальна грязь Саки - візитна картка не лише міста, але і усього Західного Криму.

Бруд Криму успішно бореться з такими захворюваннями:
- лікування захворювань опорно-рухової системи і захворювань суглобів(подагри, артритів, артрозу, остеохондрозів);
- лікування шкірних захворювань : псоріазу, екземи;
- лікування безпліддя(чоловічого і жіночого);
- лікування хронічного простатиту, хвороб сечостатевої системи у чоловіків;
- лікування гінекологічних запальних захворювань;
- лікування захворювань периферичної нервової системи;
- лікування хвороб шлунково-кишкового тракту;
- реабілітація після травм опорно-рухового апарату, хірургічних втручань на суглобах і хребті.

Сакская лікувальна грязь обов'язково допоможе вам, а персонал санаторію "Танжер" дозволить зануритися в атмосферу комфорту і спокою. Довіртеся матінці природі, і вона зробить все сама. Грязелікування в санаторіях г Саки може бути не лише корисним, але і приємним.
головна фото ціни лікування зробити замовлення статті посилання


Санаторий-Пансионат "Танжер". Copyright © 2011-2013. E-mail: info@saki-tanger.com.ua. Тел. (06563) 2-40-45; +38(050)263-76-56